Kaltersia
Network

Kaltersia Nje web per Krijime Unike

Portfolio

Shërbimet Tona

Procesi ynë i punës

Procesi ynë i punës

Rreth Nesh

Our Team at Work At Office

Eksperienca shumevjecare ne ndertimin dhe mirembajtjen e faqeve ne shqiperi

Ne garantojme suksesin tuaj

Animacione si kurre me pare

Ju ofrojme nje eksperience te vecante.

Grupi i Punes

Adi Kica

Adi Kica

CEO & Founder

Artan Laci

Artan Laci

Designer

Linda Kraja

Linda Kraja

Manaxhere

Drilon Kica

Drilon Kica

Developer

Klientët

 • «Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt tempora wisi ut laoreet dolore magna!»

  John Smith, CEO, Company LLC

 • «Olypian quarrels et gorilla congolium sic ad nauseum. Souvlaki ignitus carborundum e pluribus unum. Defacto lingo est igpay atinlay. Marquee selectus non!»

  Jack Coltrane, CEO, Shop LLC

 • «Quote meon an estimate et non interruptus stadium. Sic tempus fugit esperanto hiccup estrogen. Glorious baklava ex librus hup hey ad infinitum!»

  Sara Brown, CEO, Corporation Inc.

Artikuj & Events

HTML 5 & CSS 3

HTML 5 dhe css 3 we love it.

February 16,2018

Responsive Design

Nje design per te gjitha platformat smartphone dhe pc.

February 14,2018

Power of jQuery

jQuery i jep webit tuaj shpejtesi dhe pamje unike.

February 11,2018

Na Kontaktoni

Menyra Kontakti

 • Cel

  069 6255868

 • Adresa

  Rruga lule bore,Nr5
  Plazh, Durres

Dergo Mesazh

* Zgjdhje te tjera

Punime Unike Nga Kaltersia Network!

Na Kontaktoni Sot!

Buy Now

Liked the animation? Just reload the page to enjoy it again!